Life Science

Kancelaria Prawna „Świeca i Wspólnicy” Sp. k. świadczy usługi prawne na rzecz podmiotów zajmujących się zagadnieniami z zakresu prawa farmaceutycznego, prawa żywnościowego, regulacji prawnych dotyczących kosmetyków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych.

Reprezentujemy Klientów ze środowiska związanego z branżą medyczną, farmaceutyczną oraz biotechnologiczną – firmy farmaceutyczne, producentów wyrobów medycznych, lekarzy, aptekarzy, hurtowników oraz kadry zarządzające w służbie zdrowia.
Oferujemy doradztwo prawne w zakresie prawa farmaceutycznego, w szczególności w kwestiach dotyczących dopuszczenia leków do obrotu, a także związanych z handlem oraz importem produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych.

Zajmujemy się doradztwem prawnym w zakresie procedur dopuszczania do obrotu wyrobów medycznych, jak również wprowadzania do obrotu i eksportu żywności. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców z branży FMCG. Reprezentujemy Klientów z sektora farmaceutycznego i żywnościowego w postępowaniach administracyjnych i cywilnych.