O kancelarii

Kancelaria Prawna „Świeca i Wspólnicy” Sp. k. jest podmiotem intensywnie rozwijającym się na polskim oraz międzynarodowym rynku usług prawnych. Wyróżnia się przede wszystkim postępowym działaniem, które ma na celu zapewnienie kompleksowego wsparcia prawnego oraz biznesowego zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. Kompetencje radców prawnych, adwokatów i pozostałych ekspertów Kancelarii, jak również sieć biur i kancelarii partnerskich w ponad 15 krajach na świecie pozwalają na zapewnienie wszechstronnej obsługi i pomocy prawnej na najwyższym poziomie.

Szeroki wachlarz oferowanych usług świadczy o uniwersalnej gotowości do sprostania różnokierunkowym wymaganiom wciąż rozwijającego się rynku i złożonym potrzebom przedsiębiorców, co przeciwdziała hermetyzacji środowiska prawniczego oraz stagnacji usług prawnych – dewizą Kancelarii jest bowiem innowacyjność, elastyczność, synchroniczne działanie na wielu płaszczyznach oraz efektywność.

Dzięki zaangażowaniu, szerokiej wiedzy, rzetelności oraz wysokim kwalifikacjom członków zespołu Kancelarii, cieszy się ona powszechną renomą oraz zasłużonym zaufaniem. Sukcesy naszych ekspertów znajdują odzwierciedlenie w dotychczasowych, licznych nagrodach oraz wyróżnieniach, które stanowią uhonorowanie dotychczasowej – pełnej niełatwych wyzwań, aczkolwiek owocnej oraz obfitującej w powodzenia – aktywności.