Biura

Biura w Polsce:

Biuro we Wrocławiu:
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3/11
50-048 Wrocławtel: 71 307 02 46
wroclaw@swwp.pl
Biuro w Bydgoszczy:
ul. Łąkowa 88,85-463 Bydgoszcztel: 52 327 82 82
bygdoszcz@swwp.pl
Biuro w Lublinie:
ul. Jana Sawy 6 lok. 703
20-632 Lublintel: 81 459 41 71
lublin@swwp.pl
Biuro w Krakowie:
Al. Krasińskiego 1/638; DH Jubilat
31-111 Krakówtel: 606 921 364
krakow@swwp.pl
Biuro w Białymstoku:
ul. Generała Sikorskiego 14A/3
15-667 Białystoktel: 500 462 372
bialystok@swwp.pl
Biuro w Gdyni:
ul. Władysława IV 38/20
81-366 Gdyniatel: 608 703 804
gdynia@swwp.pl

 

Biura zagraniczne:

EUROPA

Belgia
Rue Haute 90
1000 Bruksela
tel: +32 484 311 097
bruksela@swwp.pl
Bułgaria:
172 Nishka Str.
1309 Sofia,
Sofia, Bułgaria
tel: +359 (2) 981 22 69
sofia@swwp.pl
Cypr:
4 Digorou Street
KERMIA Building 1st floor, 1097 Nicosia
Cyprustel: +357 22 872330
cyprus@swwp.pl
Hiszpania
st. Juan Antonio Cansion Rioboo
No 5 Basement 1, Office 1,Building President,
Badajoz
Tel: +34 618839356
hiszpania@swwp.pl
Łotwa:
Kr.Valdemāra iela 33-35
Rīga, LV-1010] tel: +371 672 80 685
lotwa@swwp.pl
Niemcy:
Frankfurt nad Odrą
tel: +49 162 159 6443
niemcy@swwp.pl
Słowacja:
Svätoplukova 30
821 08 Bratysława
Słowacja
tel: +421 2 3301 4760
slowacja@swwp.pl
Szwecja:
Vastergatan 14
26020 Teckomatorp
szwecja@swwp.pl
Turcja:
Rumeli Cad. Birlik Apt. No: 78/10
Nişantaşı-Şişli
Stambuł
tel: +90 (212) 234 45 77
turcja@swwp.pl
Ukraina:
Vyzvolyteliv 3 lok. 33
Kijów
02125 Ukraina
tel: +380 67 500-8010
ukraina@swwp.pl
Wielka Brytania:
Pentre Jane Morgan 122
Penglais
Aberystwyth SY23 3TG
Walia
tel: +44 792 665 38 56
walia@swwp.pl

AZJA

Bangladesz:
56-57, Motijheel Commercial Area,
Shareef Mansion (2nd Floor)
Dhaka-1000
tel: +880 1911 343 272
bangladesz@swwp.pl
Chiny:
MYLINK LAW OFFICE
-F23, Suncome Liauw’s Plaza,
No. 738 Shangcheng Road, Shanghai,
200120, China
tel: +86 21 5877 2770
-Suite 909, Block 6
Jinqiao Life Hub
No.3611 Zhangyang Road
Pudong; Shanghai
tel: +86 21 2023 3900
chiny@swwp.pl
Hong Kong:
Room 1431, 14/F Star House
3 Salisbury Road, Tsim Sha Tsui
Kowloon, Hong Kong
tel: +86 21 2023 3900
hongkong@swwp.pl
Kazachstan:
106 Bogenbai
batyra st. appt 7
050000 Ałmaty
tel: +7 (707) 55 000 11
kazachstan@swwp.pl
Kirgistan:
Bishek, 189
Tynystanova Street,
Bishkek, Kirgistan
tel: +996 (312) 901-338
kirgistan@swwp.pl
Pakistan:
1726/714, Kokan Colony
75760 Karachi
tel: +92 21 327 66968
pakistan@swwp.pl

USA

Floryda:
Tampa, Florida
USA
tel: +1 773 620 9566
florida@swwp.pl
lllinois:
Chicago, lllinois
USA
tel: +1 773 556 3799
lllinois@swwp.pl